GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 DANI ALVES

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: DANI ALVES   Sun Jul 29, 2012 5:41 pm

DANI ALVESH MBROJTESI I BARCELONES ESHTE SHPREHUR PAS OFERTAVE QE ME KAN ARDHUR NGA PSG DHE NGA CHELSA F.C NQS ME DUHET TE HIKI DUA TE JEM I SIGURT QE KAM LEN GJURME NE KET SKUADER


KY LAJM MARRUR NGA PANORAMA SPORT
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
DANI ALVES
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Museum of Ceramics - Caldas da Rainha (Portugal)
» Dani prošli,dani buduæi.....
» Neodani Chrysanthemum Stone Suiseki

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: