GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 IBRAHIMOVICH

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: IBRAHIMOVICH   Sun Jul 29, 2012 5:43 pm

Ibrahimovic (PSG) : "Do behemi aq te mire sa Milan dhe Barça? Sigurisht ne jemi me te mire se Milani, por se Barcelona...Ne duhet te punojme akoma ."
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
IBRAHIMOVICH
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: