GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Theo Walcott i thote JO Liverpoolit dhe Chelseat.

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: Theo Walcott i thote JO Liverpoolit dhe Chelseat.   Sun Jul 29, 2012 5:44 pm

Pritet te nenshkruaje nje kontrate 5 vjecare me klubin aktual,Arsenalin.
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
Theo Walcott i thote JO Liverpoolit dhe Chelseat.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jug, double line 403C - Heinz-Theo Dietz, K√∂nigswinter

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: