GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 KAKA KERKON HUAZIMIN TEK MILANI . BERLUSCONI THOT THJESH CESHTJE ORESH

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: KAKA KERKON HUAZIMIN TEK MILANI . BERLUSCONI THOT THJESH CESHTJE ORESH   Sun Jul 29, 2012 5:20 pm

KAKA SE SHPEJTI TEK MILANI
MURNHO SHPREHET ME DY SHIME PER HUAZIMIN QE MUND TE BEJ pale
AC.MILAN KERKON KAKA'N PERVEC BLERJES PREJ 35 MILION EUROSH QE GALIANI SHFRYTEZOTI PER MBIWA TANI KERKON 4 MILION EURO TI JAPI REALIT PER RIKARDO KAKA'
PRITET VENDIMIMI I MURINHOS PASI PER 24 MILION EURO MILANI KERKON DHE LASSAN DIARRA.
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
KAKA KERKON HUAZIMIN TEK MILANI . BERLUSCONI THOT THJESH CESHTJE ORESH
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Berlusconi ex PM of Italy - Idiot? Ass? Or Senile?
» Face-Palm Thread
» Berlusconi's peccadilloes - George mention
» George & Ely are on the list of witness for the trial of Berlusconi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: