GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Chelsea dominon, Milan triumfon !

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: Chelsea dominon, Milan triumfon !   Sun Jul 29, 2012 5:51 pm

Gjigantët evropian në futboll, Chelseat dher Milan po vazhdojnë turneun e tyre në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe në natën në mes të shtunës dhe të dielës ata kanë luajtur një ndeshje miqësore.Lojtarët e Milanit kanë triumfuar me rezultat minimal kundër kampionëve të Champions Leagues, Chelseat, me anë të golit të Urby Emanuelsonit.
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
Chelsea dominon, Milan triumfon !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Literati Prunus Spinosa 'Fifty' final potting from Duffet to Albright
» Italian Pottery Marks From Cantagalli To Fornasetti By Walter & Karen Del Pelligrino

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: