GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 GUARIN TEK INTERI

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: GUARIN TEK INTERI   Sun Jul 29, 2012 5:22 pm

GJIGANDI ITALIAN INTER KA BLER ME SHUMEN PREJ 37 MILION EUROSH GUARIN
TASHME SNAJDE SHPREHET " TANI SYNOJME EUROPA LIG DHE SERIA A".
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
GUARIN TEK INTERI
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: