GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 CHELSI I CMENDU :

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: CHELSI I CMENDU :   Sun Jul 29, 2012 5:24 pm

SKUADRA KAMPIONE E UEFA CHAMPIONS LIGE KA BLERE BLERJE MARRAMENDESE
" HULK: 44 MILION EURO " KERKON DHE TALENTIN BRAZILIAN OSCAR QE ESHTE VETEM 19 VJEC DHE E KERKON PER PLOT 35.4 MILION EURO + DJHE FALCAON NE NDRRIM ME TORRES + TI JAPI DHE 4 MILION EURO
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
CHELSI I CMENDU :
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: