GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Inter, u braktisen pistat Debuchy dhe Sahin

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: Inter, u braktisen pistat Debuchy dhe Sahin   Sun Jul 29, 2012 6:23 pm

Sic raporton Gazzetta dello Sport kete mengjes Interi i ka braktisur perfundimisht pistat Sahin dhe Debuchy. Per te parin jane mohuar te gjitha zerat e interesimit nga Interi ; ndersa i dyti mund te kurseje tek Interi disa milione leke dhe ne ate pozicion te vendoset Ibrahima M'baye. Vazhdon te rritet shuma e lekeve qe Interi ka ndermend te jape per Lucas.
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
Inter, u braktisen pistat Debuchy dhe Sahin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: