GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 PSG PARI SAINT-GERMAIN

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: PSG PARI SAINT-GERMAIN   Sun Jul 29, 2012 5:31 pm

ESHTE NJE NGA SKUADRAT ME TE CMENDURA ME CHELSA QE KAN CMENDUR PLATININ TASHE PERVEC LAVEZZIT DHE IBRAHIMOVICH KAN MARRUR NGA NAPOLI CAVANIN PER 42.7 MILION EURO TASHME SULMI ESHTE KOMPLETUAR POR KANE MARRUR DHE PASTORE THIAGO SILVEN DHE THIAGO MOTTA TE CILET KAN KOMPLE TUAR REPARTIN E MESFUSHESH DHE TE MBROJTJES
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
PSG PARI SAINT-GERMAIN
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LIVE FROM FLORIDA
» Chemin de Fer Juruth
» St Neots Pottery Vase
» More CORE Leaks! New Lightsworn Xyz and More Pendulum!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: