GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Del Piero kërkon klub të ri !

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

Del Piero kërkon klub të ri ! Empty
PostSubject: Del Piero kërkon klub të ri !   Del Piero kërkon klub të ri ! EmptyWed Aug 01, 2012 3:44 pm

Legjenda italiane, Alessandro Del Piero, ka zbuluar se Lojërat Olimpike kanë ngritur dëshirën e tij për të gjetur një klub të ri dhe për të vazhduar karrierën prej futbollisti.

“Unë dua të them se i tërë ky organizim, më i madhi ndonjëherë, po më bën të besoj se dua të vazhdoj ende karrierën e futbollistit”.

“Dëshira për t’u kthyer në fushë është e madhe. Mua nuk më pritet që të thith përsëri aromën e fushës. Për këtë arsye, unë po vazhdoj të stërviten që të jem i gatshëm për të kaluar te një klub i ri. Unë po kënaqem në Londër”, ka thënë ish-sulmuesi i Juventusit .
Back to top Go down
https://futboll4life.albanianforum.net
 
Del Piero kërkon klub të ri !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: