GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 [ Del Piero shkruan keshtu ne twitter ]

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

[ Del Piero shkruan keshtu ne twitter ] Empty
PostSubject: [ Del Piero shkruan keshtu ne twitter ]   [ Del Piero shkruan keshtu ne twitter ] EmptySun Jul 29, 2012 6:21 pm

“Më kujtohet fëmijëria kur ndeshjet i “shihja” nëpërmjet radios. Më kujtohet Alfredo Provenzali, zëri që shoqëronte të dielat tona dhe më bënte të shihja atë që përshkruante”
Back to top Go down
https://futboll4life.albanianforum.net
 
[ Del Piero shkruan keshtu ne twitter ]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: