GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Di Marzio shpjegon: "Stankovic eshte jashte vetem per arsye fizike"

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

Di Marzio shpjegon: "Stankovic eshte jashte vetem per arsye fizike" Empty
PostSubject: Di Marzio shpjegon: "Stankovic eshte jashte vetem per arsye fizike"   Di Marzio shpjegon: "Stankovic eshte jashte vetem per arsye fizike" EmptySun Jul 29, 2012 6:26 pm

Interi ka lajmeruar dje listen e lojtarve qe do te marrin pjese ne paraeliminatoret e Europa League. Mungojne shume lojtare si Stankovic, Alvarez, Pazzini dhe Julio Cesar. Gianluca Di Marzio ka shpjeguar arsyet e mungesave te tyre: "Stankovic dhe Alvarez mungojne vetem per arsye fizike: po permiresohen nga nje demtim. Ndersa Pazzini dhe Julio Cesar ndodhen ne listen e merkatos dhe jane pothuajse te larguar nga skuadra".
Back to top Go down
https://futboll4life.albanianforum.net
 
Di Marzio shpjegon: "Stankovic eshte jashte vetem per arsye fizike"
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: