GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Tuttosport - Conte mendon akoma per Ranocchia. Por...

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

Tuttosport - Conte mendon akoma per Ranocchia. Por... Empty
PostSubject: Tuttosport - Conte mendon akoma per Ranocchia. Por...   Tuttosport - Conte mendon akoma per Ranocchia. Por... EmptySun Jul 29, 2012 6:27 pm

Tuttosport nuk dorezohet. Antonio Conte - shkruan e perditeshmja torineze - eshte gati per te zyrtarizuar nje oferte per Andrea Ranocchia duke pare gjendjen e keqe te cilen po kalon Leonardo Bonucci. Por Andrea Stramaccioni beson tek ai prandaj dhe Interi ka vendosur mos ta largoje, duke u perpjekur te nxjerre frytet e investimit qe ka bere per te.
Back to top Go down
https://futboll4life.albanianforum.net
 
Tuttosport - Conte mendon akoma per Ranocchia. Por...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: