GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 EL - Sot te grumbulluarit dhe numrat e bluzave

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

EL - Sot te grumbulluarit dhe numrat e bluzave Empty
PostSubject: EL - Sot te grumbulluarit dhe numrat e bluzave   EL - Sot te grumbulluarit dhe numrat e bluzave EmptySun Jul 29, 2012 6:28 pm

Sic kujton Gazzetta dello Sport, sot eshte dita ku Andrea Stramaccioni do te lajmeroje listen zyrtare te lojtareve qe do te marin pjese ne turin paraeliminator te Europa League ( 2 dhe 9 gusht kunder Hajduk ). Duhet te jene te pakten 4 lojtare qe kane tre vjet qe jane ne formacion te nje klubi italian qe kane kaluar te pakten tre vjet ne ate shoqeri. Numrat per lojtaret e rij do te jene: Handanovic ( 1 ), Coutinho ( 7 ), Palacio ( 8 ), Silvestre ( 6 ), Mundingayi ( 16 ). Per here te pare ne kete liste europiane nuk do te jene Stankovic, Alvarez, Mariga dhe Obi.

Keta mund te jene 25 lojtaret e grumbulluar nga Stramaccioni

Portiere: Belec, Handanovic, Castellazzi.

Mbrojtes: Silvestre, Zanetti, Ranocchia, Chivu, Samuel, Mbaye, Jonathan, Maicon, Bianchetti, Nagatomo.

Mesfushore: Mudingayi, Sneijder, Guarin, Cambiasso, Coutinho, Duncan, Garritano, Del Piero.

Sulmues: Palacio, Milito, Longo, Livaja.
Back to top Go down
https://futboll4life.albanianforum.net
 
EL - Sot te grumbulluarit dhe numrat e bluzave
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: