GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Van Persie

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

Van Persie Empty
PostSubject: Van Persie   Van Persie EmptyTue Jul 31, 2012 4:19 pm

Manchester United është i gatshëm që të përmbushë kërkesat e Robin Van Persiet për një kontratë të vlefshme 200.000 funte në javë.
Van Persie ka qenë në negociata me tri klube, duke përfshirë edhe Manchester Unitedin, ndërsa janë Djajtë ata që ia kanë mbushur syrin holandezit.

Sidoqoftë, problemi do të jetë ArseneWenger, i cili nuk do të lejojë forcimin e rivalëve direkt për tituj dhe kjo i përshtatet Juventusit që i jep holandezit një pagë më të vogël.
Back to top Go down
https://futboll4life.albanianforum.net
 
Van Persie
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: