GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Mattia Destros

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

Mattia Destros Empty
PostSubject: Mattia Destros   Mattia Destros EmptyTue Jul 31, 2012 4:19 pm

Roma ka kompletuar transferimin e Mattia Destros “në formë huazimi” për 11.5 milionë euro, ndërsa edhe 4.5 milionë duhet të paguajë në verën e ardhshme nëse dëshiron që transferimi të bëhet i përhershëm.
Si pjesë e një marrëveshje mjaft të komplikuar, Genoa ka kërkuar 50 për qind të kartonit të Giammario Piscitella dhe Valerio Verre, të cilët janë vlerësuar rreth tre milionë euro.

Sulmuesi italian e kaloi sezonin e kaluar në formë huazimi te Siena, e cila e bleu gjysmën e kartonit të lojtarit, ndërsa tani të dy klubet kanë vendosur që t’ia shesin 21-vjeçarin Romës.
Back to top Go down
https://futboll4life.albanianforum.net
 
Mattia Destros
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: