GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Roberto Mancini

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

Roberto Mancini Empty
PostSubject: Roberto Mancini   Roberto Mancini EmptyTue Jul 31, 2012 4:20 pm

Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka thënë se Mario Balotelli ka të ardhme të ndritur në klub në rast se vazhdon të perpiqet.
“Mendoj se Mario bëri mirë në Euro 2012. Mendoj se ai luajti mirë dhe shpresoj që paraqitjet për Italinë ta kenë pjekur atë”.

“Mario është një prej sulmuesve më të mirë në botë. Problemi i tij kanë qenë sjelljet e tij josportive, por tani besoj se ai ka ndryshuar dhe varet prej tij në rast se dëshiron të piqet si lojtar dhe të ketë suksese të mëdha në karrierën e tij si futbollit”, ka thënë Mancini.
Back to top Go down
https://futboll4life.albanianforum.net
 
Roberto Mancini
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: