GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA

KTU KENI TE DHENAT E FUNIT NGA FUTBOLLI
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Julio Cesar-Inter, erdhi ora lamtumirës !

Go down 
AuthorMessage
Armando
Admin


Posts : 114
Join date : 2012-07-29

PostSubject: Julio Cesar-Inter, erdhi ora lamtumirës !   Sun Jul 29, 2012 5:52 pm

Mund të jetë dita lamtumirës mes Interit dhe Julio Cesar. Portieri i sukseseve zikaltër do të takohet me agjentët e tij në Milano, për të zgjidhur kontratën me klubin, që e bëri një prej më të vlerësuarve në botë. Tashmë mbetet vetëm të mendojë për një destinacion të ri. Veçanërisht mbetet e nxehtë pista londineze, me Tottenham në krye dhe Arsenal që e ndjek.
Back to top Go down
View user profile http://futboll4life.albanianforum.net
 
Julio Cesar-Inter, erdhi ora lamtumirës !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
GJITHCKA NGA FUTBOLLI & SPORTE TE TJERA :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI :: TE REJAT E FUNDIT NGA FUTBOLLI-
Jump to: